Hronisko slimību pulsa diagnostika

Diagnostikas metode, kas ļauj veikt cilvēka orgānu un sistēmu funkcionālā stāvokļa skrīninga diagnostiku, novērtējot viņa pulsa parametru dinamiku, kas reģistrēta noteiktos cilvēka radiālās artērijas punktos, kam seko to matemātiskā apstrāde un iegūto rezultātu interpretācija. Ar šīs metodes palīdzību ir iespējams novērtēt pacienta veselības stāvokli.

Kā tiek veikta diagnostika?

Diagnostiskās izmeklēšanas procesā tiek veikts visaptverošs ķermeņa orgānu funkciju novērtējums (to funkcionālās aktivitātes līmenis salīdzinājumā ar fizioloģisko normu), orgānu funkciju adaptīvās rezerves, atveseļošanās spējas, kā arī orgānu vielmaiņas traucējumu pakāpe.

Diagnostikas rezultāti:

Analīzes rezultāts ir ticama cilvēka ķermeņa fizioloģisko funkciju traucējumu smaguma pakāpes noteikšana, atbilstoši tradicionālās ķīniešu medicīnas un vispārpieņemtās Rietumu medicīnas principiem. Rezultātu interpretācija, izmantojot hronisko slimību pulsa diagnostikas programmatūru “PULS-AS”, ļauj identificēt orgānu un sistēmu darbības traucējumu pazīmes jau patoloģijas attīstības sākumposmā. Tas ļauj piedāvāt individuāli orientētu un loģiski pamatotu ārstēšanas programmu (pielāgota diēta, farmakoterapija vai akupunktūras terapija), kā arī kontrolēt tās efektivitāti terapijas procesā.

Šī metode ir īpaši ieteicama vecāka gadagājuma pacientu vai ar vairākām hroniskām slimībām slimojošu pacientu veselības stāvokļa novērtēšanai.