Elektroterapijas - amplipulss, SMS forēze, diadinamoterapija, interfences strāvas

Amplipulsterapijā izmanto modulētu sinusoidālu maiņstrāvu ar mainīgu amplitūdu. Pacientam uzliek vairākus elektrodus ar hidrofilām starplikām, ir vibrācijas sajūta, jūt muskuļu saraušanos. Tā rada elektriskas vibrācijas uz nervu galiem, iedarbojas uz asisnsvadiem un muskuļiem. To izmanto sāpju mazināšanai, balsta un kustību aparāta slimību ārstēšanai.

SMS forēzē izmanto sinusoidāli modulētas strāvas kopā ar medikamentiem, kas dod pretsāpju iedarbību, balstu un kustību aparāta slimību ārstēšanā un traumu seku novēršanai.

Diadinamoterapijā izmanto nemainīgas polaritātes zemfrekvences strāvas impulsveida iedarbību, kuras rezultātā mazinās sāpes, uzlabojas perifērā asinsrite un vielmaiņa. Procedūras laikā pie ķermeņa tiek piestiprināti elektrodi ar hidrofilām starplikām vai elektronovadošu gelu.

Interferences strāvas terapijā, krustojoties divām mainīgas polaritātes vidējas frekvences strāvām, audos tiek radīta jauna vidējas frekvences strāvu maiņstrāva. Terapijas rezultātā mazinās sāpju intensitāte, paplašinās asisnvadi, tiek veicināta tūskas uzsūkšanās, uzlabojas vielmaiņa, ir baktericīds un pretiekaisuma efekts. Pacientam uzliek vairākus elektrodus ar hidrofilām starplikām, ir muskuļu kontracijas, un audu dziļumā jūt vibrācijas.

Pieteikties vizītei        Sazināties ar mums